Užklausimas
Krepšelis
Krepšelis tuščias
Paieška

DĖMESIO!

RCDalys.lt Vilniaus Parduotuvė ATIDARYTA!

VILNIUS S. Žukausko g. 29, Šiaurės miestelis
KAUNAS R. Kalantos 98 Petrašiūnai
+37065387491
 info@rcdalys.lt

Vilnius  +370 637 69904

 

Apie mus

 

 

Mūsų RC modelių centre teikiamos visos RC modeliavimo paslaugos, savo klientams mes esame patrauklūs savo novatoriškumu ir profesionaliu požiūriu į RC modeliavimą ir klientų poreikius.

 

 

Ši parduotuvė veikia principu "pigiausi Lietuvoje", tad jeigu kitoje Lietuvos parduotuvėje rasite pigesnę prekę - prašome pranešti jos kainą, kurią pakeisime bei pritaikysime specialiai Jums. Konsultuojame/dirbame visomis savaitės dienomis nuo 8:00 - 19:00. Skambinkite/rašykite 865387491 arba info@rcdalys.lt Visada rasime sprendimą!


Gauname nemažai klausimų, ar tikrai turime visas prekes Lietuvoje ir ar galėsime jas išsiųsti tą pačią ar kitą dieną - taip turime, jeigu Jūsų norimą prekę pavyko įdėti į krepšelį. RC dalys specializuojasi : rc modelių dalys, rc sraigtasparniai, auto rc modeliai, rc tankai, dronai, Dji Phantom ir daugelis kitų.

 

 

Įmonė veiklą pradėjo 2010m. Pagrindinė veikla mažmeninė prekyba radijo bangomis valdomais modeliais. Savo klientams siūlome tai, kas šiandien naujausia ir geriausia. Daugelį naujienų mūsų specialistai įsisavina pirmieji, todėl savo darbo kokybę grindžiame patirtimi ir atsakingumu. 
Mes siūlome ne tik didelį modelių pasirinkimą, bet ir visas dalis bei priedus, reikalingus šių modelių naudojimui ir priežiūrai. Teikiame profesionalias konsultacijas pasirenkant modelį ir modelio servisą visu jo naudojimo laikotarpiu.