Užklausimas
Krepšelis
Krepšelis tuščias
  Pasirinkite kalbą
  • Lietuvių (Lithuanian)   Lietuvių (Lithuanian)
  • English (English)   English (English)
Paieška

Kontaktai: I-VII 7-21h

8-653-87491 info@rcdalys.lt - Visada rasime sprendimą!

Užsakymai pateikti darbo dienomis iki 17:00 pristatomi sekančią darbo dieną.

Dronai > DJI dronai   Atgal

DJI SPARK FLY MORE rinkinys BALTAS

Prekės kodas:

dji3

Turime vietoje, pristatymas kurjeriu/paštomatu sekančią darbo dieną.

649.99

/ vnt   799.00 € / vnt


Užsakymai pateikti iki 17h išsiunčiami tą pačią darbo dieną, dažniausiai pristatomi sekančią darbo dieną.
Prekės informacija
Gaminio savybės

Produkto aprašymas

Mažo dydžio, tačiau milžiniškomis galimybėmis - būtent taip galima apibūdinti naujausią DJI kūrinį – SPARK. Nors šis dronas yra nedidelis, savo galimybėmis bei esančiomis technologijomis nenusileidžia brangiausiems konkurentams. Jeigu mėgstate keliauti, tačiau nemėgstate nešiotis sunkių kuprinių ar lagaminų, šis dronas kaip tik jums.

Kamera

Maloniai stebina faktas, jog DJI inžinieriai į naujajį droną sugebėjo sutalpinti 1.2/3 CMOS jutiklį. Nedidelė dalis mažų dronų gali pasigirti, jog yra komplektuojami su 2-ašių kameros stabilizavimo sistema. DJI šiai kameros stabilizavimo sistemai pritaikė ir naują Ultra Smooth technologiją, kuri leidžia itin tiksliai ir preciziškai stabilizuoti vaizdą, todėl vaizdo kokybė tikrai nenukentės. DJI Spark komplektuojamas kartu su 12MP kamera, galinčia filmuoti FULL HD, naudojant 25mm full-frame lešį bei fiksuotą diafragmą f/2.6.


Skrydžio galimybės

Nors dronas gana mažas, tačiau jo skrydžio laikas yra ganėtinai solidus – 16min. Taip pat verta paminėti, kad šis dronas yra valdomas pultu ir skrydžio atstumas gali siekti net 2km, o didžiausias išvystomas greitis 50km/h. Šis dronas kaip ir kiti DJI dronai turi kliūčių atpažinimo daviklius. Taip pat šis dronas yra suderinamas su DJI skrydžio akiniais (DJI Goggles). Drono svoris 300g, todėl galima skraidyti nepažeidžiant taisyklių.

Atsisiųskite į mobilųjį telefoną apss’ą DJI GO 4.0, prisijunkite prie valdymo pulto ir skriskite!

Valdymas gestais

DJI Spark turi naują valdymo būdą – rankų gestais. Šį drono valdymo būdą galima drąsiai vadinti inovacija. Ne veltui šis valdymo būdas susilaukė didžiulio susidomėjimo. Jis turi FaceAware skrydžio režimą, kurio dėka dronas gali pakilti nuo jūsų rankos ir neatsitrenkti į jūsų veidą. Naudojant rankų gestus dronas gali skristi ratu aplink jus, jus nufotografuoti. Taip pat galite lengvai jį valdyti judesiais į kairę, dešinę, aukštyn, žemyn, į priekį ir atgal. Pakilimą iš rankos patariame atlikinėti uždėjus propelerių apsaugas.


Ką rasite komplekte

1x DJI Spark dronas

1x 2.4Ghz valdymo pultas

8x Propeleriai

4x Propelerių apsaugos

2x Baterijos

1x Pakrovėjas

1x Kabelis

1x Krovimo stotelė 3vnt. akumuliatorių

1x Micro USB kabelis

1x Transportavimo tašė

1x Drono dėžutė

Kita informacija