Užklausimas
Krepšelis
Krepšelis tuščias
  Pasirinkite kalbą
  • Lietuvių (Lithuanian)   Lietuvių (Lithuanian)
  • English (English)   English (English)
Paieška

Kontaktai: I-VII 7-21h

8-653-87491 info@rcdalys.lt - Visada rasime sprendimą!

Užsakymai pateikti darbo dienomis iki 17:00 pristatomi sekančią darbo dieną.

Dronai > DJI dronai   Atgal

DJI SPARK BALTAS su pultu

Prekės kodas:

dji2

Turime vietoje, pristatymas kurjeriu/paštomatu sekančią darbo dieną.

499.99

/ vnt   549.99 € / vnt


Užsakymai pateikti iki 17h išsiunčiami tą pačią darbo dieną, dažniausiai pristatomi sekančią darbo dieną.
Prekės informacija
Gaminio savybės

Produkto aprašymas

Dydžiu mažas, tačiau galimybėmis milžinas. Būtent taip trumpai galima apibūdinti naujausią DJI kūrinį - SPARK. Nors šis dronas yra mažas tačiau savo galimybėmis bei esančiomis technologijomis nenusileidžia brangiausiems konkurentams. Jeigu mėgstate keliauti nemėgstate tampytis paskui save sunkių kuprinių ar lagaminų, šis dronas kaip tik jums.


Kamera
Ištiesų maloniai nustebino faktas, jog DJI inžinieriai į naujajį droną sugebėjo sutalpinti 1.2/3 CMOS jutiklį. Nedidelė dalis mažų dronų gali pasigirti jog yra komplektuojami su 2-ašių kameros stabilizavimo sistema. Tačiau dėl to nereikėtų liūdėti, nes DJI šiai kameros stabilizavimo sistemai pritaikė naują Ultra Smooth technologiją, kuri leidžia labai tiksliai ir preciziškai stabilizuoti vaizdą. Taigi vaizdo kokybė tikrai nenukentės. DJI Spark komplektuojamas kartu su 12MP kamera galinčia filmuoti FULL HD, naudojant 25mm full-frame lešį bei fiksuotą diafragmą f/2.6.


Skrydžio galimybės
Nors dronas gana mažas, tačiau jo skrydžio laikas yra ganėtinai solidus - 16min. Kaip tokio dydžio dronui tai skaičiai išties neblogi. Taip pat verta paminėti, kad jei šis dronas yra valdomas pultu, tuomet jo skrydžio atstumas gali siekti net 2km. Svarbu ne ūgis, o smūgis - didžiausias išvystomas greitis 50km/h. Verta paminėti, jog šis dronas kaip ir kiti DJI dronai turi kliūčių atpažinimo daviklius. Taip pat šis dronas yra suderinamas su DJI skrydžio akiniais (DJI Goggles). Svarbus aspektas tas, kad jis tesveria 300g., vadinasi galite skraidyti be apribojimų.


Valdymas gestais
DJI Spark turi naują valdymo būda - rankų gestais, tačiau tai dar ne viskas. Šį drono valdymo būda galima drąsiai vadinti inovacija. Ne veltui šis valdymo būdas susilaukė didžiulio susidomėjimo. Jis turi FaceAware skrydžio režimą, kurio dėka dronas gali pakilti nuo jūsų rankos ir neatsitrenkti į jūsų veidą. Naudojant rankų gestus dronas gali skristi ratu aplink jus, jus nufotografuoti. Taip pat galite lengvai jį valdyti judesiais į kairę, dešinę, aukštyn, žemyn, į priekį ir atgal. Pakilimą iš rankos patariame atlikinėti kai yra uždėtos propelerių apsaugos.

Ką rasite komplekte

1x DJI Spark dronas

6x Propeleriai

1x Įdėklas

1x Pakrovėjas su laidu

1x Instrukcija

1x Valdymo pultas

*Papildomai nieko netrūksta.
Kita informacija