Užklausimas

Krepšelis
Krepšelis tuščias
  Pasirinkite kalbą
  • Lietuvių (Lithuanian)   Lietuvių (Lithuanian)
  • English (English)   English (English)
Paieška

Kontaktai: I-VII 7-21h

8-653-87491 info@rcdalys.lt - Visada rasime sprendimą!

Užsakymai pateikti darbo dienomis iki 17:00 pristatomi sekančią darbo dieną.

Garantija ir grąžinimai

Kad prekė ilgai ir patikimai jums tarnautų, visada prašome įdėmiai perskaityti ir vadovautis bendromis prekių naudojimo ir gamintojo pridedamomis instrukcijomis. Pagrindines prekių naudojimo instrukcijas rasite,  o išsami prekės gamintojo naudojimo instrukcija bus pridėta prie kiekvienos įsigytos prekės.
 
Dauguma RC modelių nėra tik paprasti žaislai, todėl kaip ilgai jums jūsų įsigytas modelis tarnaus taip pat priklausys nuo jūsų žinių ir įgūdžių. Jei perskaitę instrukciją nesate tikri, kad viską teisingai supratote visada prašome konsultuotis su mūsų įmonėje dirbančiais specialistais. Daug naudingos informacijos galite rasti forume rcm.lt Čia dalijasi informacija ir savo praktine patirtimi didžiausiausi rc modelių entuziastai Lietuvoje kurie turi ne tik teorinių bet ir praktinių žinių šioje srityje. Jie mielai ir išsamiai gali atsakyti net ir į pačius sudetingiausius jūsų klausimus.
 
Garantijos galiojimo laikotarpis. Jei nenurodyta kitaip prie konkrečios prekės, rc modeliams ir jų dalims garantinis laikotarpis skaičiuojamas nuo prekės įsigijimo dienos:
 
Elektronikai: 3 mėn.
Korpusas, važiuolė ir kt. mechaninės dalys: 6 mėn.
Radio siųstuvams: 1 metai
Akumuliatoriams: 1 mėn.
 
Garantija netaikoma naturaliai susidėvinčioms dalims (pvz: padangos ir dantračiai), mechaniniams, drėgmės ir elektrostatiniams pažeidimams, jei prekė nebuvo naudojama laikantis naudojimo instrukcijos nurodymų.
 
Mes visada esame už tai, kad mūsų parduodami modeliai negestų, todėl savo asortimentą pildome tik žinomų ir patikimų gamintojų prekėmis, kurių kokybė ir patikimumas yra patikrinti laiko ir kuo mažiau genda. Deja, kartais pasitaiko atvejų, kai prekė būna gamykliškai brokuota. Taip atsitikus operatyviai sprendžiame susidariusią situaciją, kad jūs patirtumėte kuo mažiau nepatogumų.
 
Mūsų sutartys su tiekėjais ir LR įstatymai mus įpareigoja, kad visų prekių atitikimas gamintojo specifikacijoms ir pretenzijos dėl broko turi būti patvirtintos mūsų autorizuoto serviso meistrų. Tik gavę specialisto išvadą patvirtinančią broką arba neatitikimą specifikacijai galime apkeisti prekę. Todėl ar prekė brokuota ar sugadinta nustato tik mūsų garantinis servisas. Kad būtų galima tinkamai įvertinti prekės stovį visais atvejais prekė turi buti pristatyta į mums. Prekė buvo užsakyta internetinėje parduotuvėje turi būti gražintą garantinio serviso įvertinimui žemiau nurodytu adresu:
 
MB Garteras
Tomas Jatkonis
A.Juozapavičiaus 108-24
Kaunas
45110
 
Prieš pristatant prekę į servisą siūlome pasiskambinti ir pasikonsultuoti su mūsų įmonės specialistu, nes daugeliu atveju problemą dėl prekės naudojimo galima nustatyti ir sėkmingai išspręsti telefonu, taip taupant jūsų brangų laiką ir pinigus.
 
Garantiniam servisui nustačius, kad prekė tikrai yra nekokybiška, mes įsipareigojame savo lėšomis pašalinti broką, pakeisti netinkamos kokybės prekę į tokią pačią arba  analogiškų parametrų prekę. Jei sutaisyti prekės nėra galimybės, mes įsipareigojame grąžinti už prekę sumokėtus pinigus.
 
Prieš išsiunčiant prekę būtina susisiekti nurodytais kontaktais ir gauti iš mūsų RMA numerį. RMA numerį prašome nurodyti virš gavėjo adreso.
 
Prekės remontas ar apkeitimas nauja atliekamas per ne ilgesnį nei 14 darbo dienų laikotarpį. Garantinės prekės pirkėjui bus pristatytos www.rcdalys.lt lėšomis jūsų nurodytu adresu. Tuo atveju, kai gedimas atsirado dėl neteisingo prekės naudojimo, paslaugų kaina skaičiuojama pagal galiojantį remonto darbų ir detalių kainininką.