Užklausimas

Krepšelis
Krepšelis tuščias
  Pasirinkite kalbą
  • Lietuvių (Lithuanian)   Lietuvių (Lithuanian)
  • English (English)   English (English)
Paieška

Kontaktai: I-VII 7-21h

8-653-87491 info@rcdalys.lt - Visada rasime sprendimą!

Užsakymai pateikti darbo dienomis iki 17:00 pristatomi sekančią darbo dieną.

Apie mus

 

Mūsų RC modelių centre teikiamos visos medelizmo paslaugos, savo klientams mes esame patrauklūs savo novatoriškumu ir profesionaliu požiūriu į modelizmą ir klientų poreikius 

 

Ši parduotuvė veikia principu pigiausi Lietuvoje, tad jeigu kitoje Lietuvos parduotuvėje rasite pigesnę prekę - prašome pranešti jos kainą, kurią pakeisime bei pritaikysime specialiai Jums. Konsultuojame/dirbame visomis savaitės dienomis nuo 8:00 - 22:00. Skambinkite/rašykite 865387491 arba info@rcdalys.lt Visada rasime sprendimą!


Gauname nemažai klausimų ar tikrai turime visas prekes Lietuvoje ir as galėsime jas išsiųsti tą pačią ar sekančią dieną - taip turime, jeigu Jums norimą prekę pavyko įdėti į krepšelį. RC dalys specializuojasi : rc modelių dalys, rc sraigtasparniai, auto rc modeliai, rc tankai, dronai, Dji Phantom.

 

 

Įmonė veiklą pradėjo 2010m. Pagrindinė veikla mažmeninė prekyba radijo bangomis valdomais modeliais. Savo klientams siūlome tai, kas šiandien naujausia ir geriausia. Daugelį naujienų mūsų specialistai įsisavina pirmieji, todėl savo darbo kokybę grindžiame patirtimi ir atsakingumu. 
Mes siūlome ne tik didelį modelių pasirinkimą, bet ir visas dalis bei priedus, reikalingus šių modelių naudojimui ir priežiūrai. Teikiame profesionalias konsultacijas pasirenkant modelį, ir servisą visą jo naudojimo laikotarpį.